Wiola Miszczuk

Wiola Miszczuk

ŻYCIOWA MISJA:  Moją pasją jest pomóc Tobie  odnaleźć osobiste poWołanie serca oraz towarzyszyć Ci w drodze do osiągnięcia autentycznej i najlepszej wersji siebie. By żyć w wolności i radości 🙂

Poznajmy się bliżej, zanim spotkamy się osobiście

Kiedy kilka lat temu, na jednej z warszawskich kamienic zobaczyłam graffiti z napisem : PASJA- SPOSÓB NA ŻYCIE, zadałam sobie pytanie:  co jest moją prawdziwą pasją? I tak jeżdżąc codziennie do pracy ( którą średnio lubiłam i chciałam zmienić jednak nie wiedziałam na jaką, byłam trochę zagubiona), mijałam to hasło i zastanawiałam się jakie mam talenty? Znajomi podpowiadali, że reżyserski, handlowy, że do ludzi – jednak ja nie do końca to czułam, dlatego zaczęłam się modlić aby Stwórca pokazał mi moje talenty-oczywiście pomogłam mu trochę i zaczęłam poszukiwania… Po zreserczowaniu rynku trafiłam na Instytut Gallupa zajmujący się badaniem naturalnych talentów, które kształtują się od 0 do 16 roku życia i z radością stwierdziłam że to jest TO! To jest TO czego szukam :). Wykupiłam, zrobiłam badanie i z entuzjazmem podlanym niecierpliwością czekałam na wynik. Pamiętam moje zaskoczenie! Hmmm…w jaki sposób ktoś, kto na oczy mnie nie widział mógł tak dokładnie mnie opisać??? To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybór Gallupa był najlepszym z możliwych. Później dowiedziałam się że to dzięki ponad 30 -stu lat badań klinicznych, a następnie 20 latach badań praktycznych, co łącznie daje ponad 50 lat badań!

Wracając…

To było ciekawe, radosne i satysfakcjonujące doświadczenie mieć nazwane, na papierze, to kim jestem i to wszystko są talenty! Mało tego! Mogę ich użyć w produktywny sposób, aby moje życie było radosne i spełnione! To była dobra nowina :).

No dobrze, to teraz mam talenty, ale co dalej? Jak ich użyć, co z nimi zrobić? Jak rozwinąć i gdzie wykorzystać? W poszukiwaniach znowu pomógł mi Mr. Good i tak trafiłam na Taisja Laudy. Dzięki jej ogromnej wiedzy, doświadczeniu, talentom, pasji i miłości zaczęłam rozwijać swoje talenty. W trakcie tej przygody, zobaczyłam, że jestem kompletna, że wszystko ze mną w porządku ( wbrew opinii niektórych ;)) i najważniejsze, że mogę dać moje talenty światu…

Oczywiście- zdarzało się, że moje ograniczające przekonania próbowały mi w tym przeszkodzić- jednak zastąpiłam je nowymi- wspierającymi. I kiedy mój umysł był już wyciszony i odpowiednio ustawiony w zgodzie ze Słowem: “ Przemieniajcie się przez odnawianie umysłu,abyście umieli rozpoznać, jaka jest wola Boża, co jest dobre, miłe i doskonałe.”Rz 12,2 zaczęłam rozwijać swoje talenty duchowe. W międzyczasie odnalazłam to czego szukałam, moje poWołanie serca, które zawsze chciało pomagać, jednak nie wiedziało do końca jak, więc dałam wiarę Słowu które mówi szukajcie a znajdziecie i tak oto dziś daję wartościowy rozwój innym, aby w ich życiu mógł zagościć pokój, radość i miłość. Choć nie od razu wiedziałam jak mam realizować swoją misję, bo to była droga, proces, to jednak byłam spokojna, cieszyłam się i rozwijałam swoje talenty.

Aż pewnego dnia przyszła wiadomość na którą czekałam – Certyfikacja Trenerska Formuły Geniuszu ®- Talenty Gallupa i Duchowe, moja radość mieszała się z troską, ponieważ w tamtym czasie nie miałam wystarczającej kwoty na to przedsięwzięcie … jednak Bóg jest dobry i wierny, nie zostawia swoich dzieci w potrzebie, mówi w swoim Słowie: “Nie troszczcie się zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie’’ Mt 6,24. Pieniądze się znalazły, znajomi po cichu myśleli, że oszalałam… Tak! Dla pasji życia można odrobinę oszaleć- bo marzenia nie mają ceny, są po to aby je spełniać. Za te niespełnione już zapłacimy smutkiem, frustracją, zgorzknieniem.

P. Picasso powiedział że SENS ŻYCIA polega na ZNALEZIENIU swojego DARU, a CELEM ŻYCIA jest ROZDAWANIE GO! Znalazłam – służę innym. Dzięki temu mogę cieszyć się OWOCAMI DUCHA w moim życiu: miłością, radością, pokojem, cierpliwością, uprzejmością, dobrocią, wiernością, łagodnością i opanowaniem czego i Tobie z serca życzę :).

 

Opinie o trenerze

Tutaj możesz poczytać o efektach mojej pracy

Blog

Dla poszukiwaczy innej perspektywy

99

Nagłówek 1

Curabitur sit amet lacus consectetur, tempus libero eget, porttitor nibh. Sed tempus, neque nec feugiat euismod, dolor felis.

200+

Nagłówek 2

Curabitur sit amet lacus consectetur, tempus libero eget, porttitor nibh. Sed tempus, neque nec feugiat euismod, dolor felis.

11 000+

Nagłówek 3

Curabitur sit amet lacus consectetur, tempus libero eget, porttitor nibh. Sed tempus, neque nec feugiat euismod, dolor felis.

130 000+

Nagłówek 4

Curabitur sit amet lacus consectetur, tempus libero eget, porttitor nibh. Sed tempus, neque nec feugiat euismod, dolor felis.